| yesboy a întrebat:

Cum sa nu mai imi pese de ce spun ceilalti si sa nu imi mai fie rusine si frica ca voi fii criticat?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Depinde cine sunt ceilalti : daca sunt persoane care inseamna ceva pentru tine si parerea lor conteaza asculta si de ei putin.
Daca sunt random people ce dau si ei din gura neintrebati sau ca nu au ce facewinking pune-le parerea si critica stii tu undewinking

| Spartacus12345 a răspuns:

Pur si simplu fa ce simti fara sa te gandesti la parerea celorlalti. Da-le si tu peste nas alora care te critica

| siri99 a răspuns:

Bagă-ți pur și simplu picioarele în părerea lor. Ai o singură viață și tu ți-o irosești din cauza unor porcării.