| Booster97 a întrebat:

Imi place de o fata dar imi este rusine...de minehappy nu am incredere si mi-e frica sa-i spun.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca asa gandesti,s-ar putea sa ti-o fure altu.
De ce sa-ti fie rusine? Ai si tu mai multa incredere in tine.
Vorbeste cu fata,incearca s-o faci sa se simta bine in preajma ta.
Cand vezi ca e bine dispusa, spune-i ce simti pentru ea, poate e ceva reciproc.
Da te refuza, asta e, fi mandru de tine ca ti-ai depasit teama si ai intrebat-o.
In viata trebuie sa ne obisnuim si cu refuzuri pe plan setimental!

| KMaddieK a răspuns:

Incercarea moarte n-are.ia-ti "inima in dinti" si vorbeste cu ea..acum sau deloc

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Unei fete nu. iplace ca baiatul sa fie fricos.Repeta in fata unei oglinzi ceea ce va urma sa-i spuii sau pur si simpu scrie peo foaie ceva si transmitei-o.

| andr3i97 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie rusine... asa am fost si eu prima oara... cand o vedeam pe afara si intram in discutie cu ea nu mai puteam sa zic nici macar un cuvant.
Mi-a trecut... pana la urma toti suntem oameni si totusi poti sa incerci... nu se va intampla nimic rau.
Succes!