| Life a întrebat:

Imi este rusine sa spun dar mi-e frica de fereastra acee neagra(cmd) nu stiu de ce? voua va e?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu\
dar nu te mai infricosa singur/a nu e nimic acolo decta cea ce vezi e in imaginatia ta

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Probabil suferi de commandpromptofobie. Este o afecţiune des întâlnită printre utilizatorii de Windows, dar mai ales printre cei ai sistemelor de operare tip "command line", MS/DOS. Ca tratament, recomand cu tărie un ceai de muşeţel, apoi un diazepam, după care şi un pahar de Pepsi Light, urmat de îngiţirea imediată a unei pastile de Mentos.
O seară minunată! happy

| Aero a răspuns:

Stai linistit, Life! Dovedesti ca nu esti gay ca profesorul Dumbledore! laughing

| BackAgainToTPU a răspuns:

Desi ma pricep la calculatoare, si mie mi-e.