| Acadeeeaa a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa-mi cumpere o placa de intins parulstraight facestraight face?
Eu am parul drept cica, doar ca e cam stramb la varfuristraight face si as vrea sa fie drept in totalitate.
Hellppp!
Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Eu cred ca nu te lasa pentru ca spune ca iti va degrada parul.pentru ca gaseti si de la 80 de lei de la remington.Asa ca iti recomanda sa-i arati ca vei folosi o solutie care protejeaza parul de placa, si sa-i spui ca nu o vei folosi decat o data pe saptamna.(asta sa-i spui ei, tu o poti folosi cand vreibig grin)
bye

5 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

O placa de intins parul nu e o avere, o poti lua si din alocatie fara sa stie ea si nu prea are ce sa-ti zica, ca doar sunt banii tai, daca se supara tare zi si tu ca e cadou de mos nicolae sau alte abureli happy

| XK a răspuns:

Asta este un moft, ai parul drept in p#la mea!

Totusi, este greu sa dai 100de lei pe o placa de intins parul?

| FlorinDiablo a răspuns:

Zi asa fa mama mie imi place sa fiu gagica frumoasa asa ca dam dracu 20 de sute sa imi iau o placa de par sa fac furori prin cartier. Working!

| Evans a răspuns:

In primul rand Categoria a gresito
In al 2 lea rand! nu va mai plangeti pe net! voi nu stiti ce e net

http://www.google.ro/......http?/

| Kaoru a răspuns:

Asa am si eu parul natural. Nu trebuie sa iti convingi mama, cumpara`ti placa din banii tai, sau din banii primiti de la altcineva.