| Antoniofarin a întrebat:

Va salut,
Am si eu o problema cu prietena mea, suntem impreuna de 2 ani jumatate, o iubesc foarte mult nu vreau sa o pierd si nu stiu cum sa o conving sa facem sex anal. Va rog ajutati-ma cu ceva sugestii.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Nu i ti bate joc de ea nu fi pisălog si insistent in prostie, sexul anal este scîrbos poate ai obsesia filmelor xxx, nu tot ce vezi acolo poti experimenta si in realitate, sexul anal si oral nu sunt acceptate de multe fete in viata reală asa cum le vezi tu in filme, acolo este multă fictiune imaginatie bogată a scenaristului, tu daca zici ca i ti iubesti prietena fă o sa se simtă iubită nu o umilii, nu o trata ca pe o prostituată cu care poti face ce vrei tu cu ea ca nu pui sentimente, aici este diferit, prietena ta este unică te iubeste nu "toca" la cap nonstop cu ideea sexului anal, ca o sa o pierzi, gaseste ceva care îi face si ei plăcere nu doar tie, ce varsta ave ti voi? Sanatate multa

| BogdanBz a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu faci o obsesie din sexul anal si nu te certa cu ea pentru asta. Daca e sa vina, o sa vina de la sine si pentru ca femeia sa fie pregatita sa faca asta, trebuie sa fie extrem de excitata si de relaxata, incat aceasta experienta sa nu provoace mai multa durere, decat placere.

Răspuns utilizator avertizat
| YouandI a răspuns:

Ce treabă are analul cu iubirea omule? Daca ea refuza, respecta acest lucru. Altfel ea o să se simtă doar folosită. Noi femeile avem nevoie de gesturi tandre și dovezi de iubire, nu anal! Ești o bruta.

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Wtf, de ce vrei sa faci sex anal cu ea? si sa inteleg ca ea nu vrea, si nu accepta sa ii ceri? Ofera mai multe detalii.

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Stii, anusul e la fel pentru toata lumea, si la femei si la barbati happy! Si fostul ma tot inebunea la cap cu analul. Pana cand i am bagat un deget in fund happy sa realizeze ca nu e tocmai ok. Si de atunci nu mi-a mai cerut. Deci daca tot ii ceri asta, incearca la tine prima data happy.

| Mesca_Cristina_1998 a răspuns:

Din potriva ai sa o pierzi în ritmul acesta. Nu este bine sa oblige o fata sa faca ceea ce nu dorește pentru că o să aibă impresia ca vrei sa fie ca o păpușă sexuală doar pentru nevoile tale. dacă o iubesti atât de mult încearcă să nu o presezi sa nu îi mai zici nimic o vreme. Iubirea nu inseamna doar sex.