| mary4891 a întrebat:

Cum sa o cuceresc, sa o fac sa ma placa pe fata de care mi place? Care e in clasa cu mine si am mai stat cu ea de 3 ori pana acum? am mai avut cateva iesiri cu ea si am observat ca ma place? cum procedez ca sa o cucerec? ...astept raspunsurile voastre...multumesc

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

O inviti la o plimbare/suc sau orice doar voi 2, si fii mai romantic.Multor fete le plac baietii romantici. Daca ai mai stat de 3 ori cu ea ma gandesc ca o cunosti destul de bine incat sa stii cum ii place sa te porti si asa. apropiete de ea si incearca sa o saruti big grin

4 răspunsuri:
| georgy7165 a răspuns:

In primul rand daca ai mai fost cu ea de 3 ori ce te face sa crezi ca de data asta va functiona? Si daca totusi decizi ca mai poate fi ceva intre voi ar trebui sa vorbesti cu ea sa vezi ce parere are.Si daca ati mai fost impreuna nu va fi asa de greu sa o cuceresti.Acum depinde si de relatia pe care ati avut-o.

| DannySteel a răspuns:

Poi de exemplu cand ati mai avut iesiri incearca ca te apropii de ea mai mult, alint-o, spune-i lucruri frumoase de ea, zii ca arata foarte bine, si incearca sa o imbratisezi si atunci privesteo in ochi iar daca vezi ca se apropie de tine vrea sa te sarutewinking bft la sarutat smug

| Alex10Rujan a răspuns:

Pupo pe buze fa-o sa rada...

| mary4891 explică:

Va multumesc din suflet pentru raspunsuri