| minor a întrebat:

Eu o iubesc iar ea nu prea... ce sa fac? cum sa fac sa ma iubeasca mai tare?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dragoste cu forta nu se poate, dar totusi eu cred ca e bine sa incerci sa o cuceresti, poate si ea te iubeste dar fiecare iubeste in felul lui si ea poate nu stie cum sa isi exprime sentimentele prea bine.Eu zic sa fi cat se poate de natural, sa te porti frumos cu ea, sa o respecti si sa comunici cu ea cat mai mult. Ori e iubire, ori nu e, nu trebuie sa faci cine stie ce mari lucruri ca sa te iubeasca mai tare, doar sa fi tu insuti si sa ii arati ca o iubesti si ca esti alaturi de ea, daca te iubeste te accepta asa cum esti fara sa faci tu mari demonstratii.

| Arthur a răspuns:

Fa un imprumut la banca.hee hee

| Victoria a răspuns:

Daca ea nu te iubeste, n-are rost. Unde dragoste nu e, nimic nu e.

mira
| mira a răspuns:

Performeaza in ceva ca sa-i stimulezi admiratia.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Fi putin mai indiferent...si vezi cum reactioneaza, daca o suni mereu, lasa o mica pauza sa i-se faca dor in adev sens al cuv de tine.sau sa nu te vezi cu ea cateva zile si o sa vezi rezultatul, sau arata-i si mai mult cat o iubesti si poate asa si ea isi va arata sentimentele mai mult`. bafta`take care

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Unchiule cand o sa aflu o sa te anunt eu. Pana una alta asculta de BitterSweet ca zice bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tuuu... unele fete chiar nu suporta sa vada cum un baiat face chesti,, banale si patetice,, pentru a o impresiona, a face-o sa il placa mai mult,,, comporta-te normal. daca nu te place, nu te place asta e o chestie pe care nu o poti schimba niciodata. decat dragoste cu forta, mai bine mai asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardule. fetele nu se obliga, cred ca esti un pusti, intr-adevar si eu sunt, da´unul mai mareAm 16 ani sunt in spania de 1 an. o sa fack 1 an jumate peste cate saptamana, si uitate si ia exemplu de la mine
si invat de la 8-15
sunt si sunetist intr. o orchestra-si am timp si de prietena-adq mai pe scurt vreau sa zicca ai timp nu le obliga
las. o nu mai insista las. o pana nu iti da o flegma intre ochiFratimiu a primit una deja, si la fel i.am zis si nu ma ascultat...ai grijaDaca aud ca mai incerci chiesti din astea am yoh grija de tine hmm cu id.att iti zicSi sa ti minte de ce femeia nu trebuie obligateDeoarece femeia e un ingerSi alege ce vrea...