| CrisM a întrebat:

Cum sa procedez in situatia asta : un baiat se da la mine incontinuu si face apropouri iar el are iubita si cica "o place foarte mult". Eu una, plac foarte mult pe altcineva si daca baiatul asta care se da la mine mi-ar cere sa fiu cu el ..as fi si m-as preface ca nu stiu de existenta iubitei. Nu pentru ca l-as placea, ci ca sa uit de cel care mi-a pus capac.

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e o procedura buna...

| SisMusic a răspuns:

Mai bine sa nu te complici cine stie ce obsedata mai are acela langa el si mai face gat ca esti langa el!
Daca tot vrei sa fii cu el cel mai bine este sa incerci sa raspunzi pozitiv la apropourile facute de baiatul respectiv ba chiar sa plusezi. Sa incerci sa tii legatura pe mess facebook skype... si asa o sa ajungeti sa va cunoasteti daca o sa mearga relatia sigur dupa un timp s-ar putea chiar sa te indragostesti de el! Dar ai grija s-ar putea ca el sa nu fie exact ceia ce pare in momentul respectiv!
Bafta in continuare!winking

| MadaSweet18 a răspuns:

Un baiat/o fata poate sa se dea la cineva fara sa ii placa de el. De fapt nu se da, face niste glume mai indraznete.

| ColourfulLife a răspuns:

Bate apropouri sa fii tu cu el? Daca da atunci spune-i ca o sa fii cu el(daca il iubesti) doar daca se desparte de iubita lui actuala. Daca nu, atunci poate doar te considera o prietena foarte buna happy