| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna De la inceputul scolii imi place de un baiat toate bune si frumoase dar eu sunt cu altcineva si acum nu stiu pe cine sa aleg baiatul de aici sau cu cel cu care sunt dar Baiatul cu care sunt e departe de mine si nu stiu cum sa zica ca il plac mai mult pe baiatul cel nou si vreau sa ma despart de el si nu stiu cum sa fac i-am zic ca e unu nou si a zis daca il plac si am zic ca e dragut si nu il plac crying dar cand colo eu intr-un fel am o relatie cu asta crying si nu stiu cum sa fac cu sa procedez ambi is frumosi ambi ma plac si ambi ma iubesccrying cryingcryingcryingcrying si vreau sa ii zic ca vreau sa ma despart de baiatul cu care sunt Help mai sunt intr-o situatie cam disperata pliz help

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Hai sa plangem pentru asta happy
Ce e asa de dramatic? te gandesti si tu care merita si gata. Mai multe sanse ar avea asta nou pentru ca e mai aproape il poti vedea il poti saruta :s asa ala de la departare ce poti sa faci cu el?

1 răspuns:
| fabiola a răspuns:

Lasa baietii si mai invata si la limba romana, caci exprimarea ta fara semne de punctuatie lasa de dorit si intr-o zi nu stiu cine te va mai iubi!