| CrisM a întrebat:

Cum sa procedez in situatia asta : un baiat se da la mine incontinuu si face apropouri iar el are iubita si cica "o place foarte mult". Eu una, plac foarte mult pe altcineva si daca baiatul asta care se da la mine mi-ar cere sa fiu cu el ..as fi si m-as preface ca nu stiu de existenta iubitei. Nu pentru ca l-as placea, ci ca sa uit de cel care mi-a pus capac.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai esti sau nu cuplata cu altu? Hai hotarastete cand ai cand nu.Plus ca cel care insista sa fie cu tine vrea alt ceva de la tine, nu iubire.

| Charm a răspuns:

Deci prietenul ti-a dat papucii. Bun. SA te combini cu un tip pe care nici macar nu il placi nu e o rezolvare. Clar n-o sa uiti de fostul. Iti spun din propria experienta. Degeaba incerci sa fi cu altcineva ca sa uiti de ex. Doar timpul te poate ajuta. Sti cum se spune: "Timpul le vindeca pe toate".
Iar tipul care se da la tine....nu merita. In locul tau nici macar nu l-as baga in seama. Din cate vad e un specimen pe care il gasesti la orice colt de strada.

| ℓαυяα a răspuns:

Relatia asta nu are nici un sens. el are iubita, tie nu iti place de el. mai bine stai cu un baiat serios, si de care iti place cu adevarat happy

| h3r a răspuns:

Mamă, stai să afle aia de tine și ți-o iei.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai daca nu-ti place de el spune-i sa nu iti mai faca avansuri si sa te lase...

| AllyutSsa a răspuns:

De ce nu incerci sa fi cu "cel care ti-a pus capac"?
Oricum nu te poti folosi de o persoana ca sa uiti de alta.