| crystinascumpik a întrebat:

Cum sa provoc un baiat sa ma sarute? Raspuns RAPID va rooog! Cele mai eficiente moduri!

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fii cît mai senzuală!

| georgesur a răspuns:

Lasa provocarile, sari pe el!

| BlackOldSun a răspuns:

In mod normal el ar trebui sa te bage in starea in care el trebuie sa te sarute primul dar se pare ca "baietii" din ziua de azi sunt niste pustoaice timide!

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Eu zic sa stai de vorba cu el despre lucruri usor intime, dar sa stai asa mai apropiati... mai adaugii si cateva zambete micute. iti musti de cateva ori buza asa mai senzual si l`ai dat gata. Bine... acum depinde si de baiat.♥ Bafta!

| Bogdy12 a răspuns:

Jucati adevar sau provocare in pauze sau daca un prof nu vine la ore si ii spui celui care da provocari sa te sarute sau invers si daca u esti de dat provocari provoacal asta

| N0m1nD a răspuns:

Il iei usor usor asa, il seduci cu vorbe, apoi treci la treaba
n-are cum sa te refuze daca stii sa ii vorbesti...
FUNDA?