| Nella12 a întrebat:

Cum provoc un băiat să mă sărute?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

De ce ai vrea să-l provoci, dacă el nu e interesat să te sărute?
Nu te-ai alege cu nimic...

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Foarte bine ai zis, daca ala nu simte sa o pupe, aia e, n-are ce sa faca ea, nu o place daca nu vrea sa o pupe, aia e.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dezbrăcate și mergi la el, și uite asa va percem ca obiecte sexuale

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Iar ai dormit prost și vezi numai pi*dă în fața ochilor? laughing

| Nella12 explică (pentru RAY):

Hei și unele vorbe au o limită..hai sa nu fim nesimțiți

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Lipsa erecției dimineața duce la stop cardiac, faza e ca fetele doar prin asta se remarca, în fine

| RAY a răspuns (pentru Nella12):

Vreți sa îl sărutați ca are bani

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Dacă te trezești dimineața lângă o blondă pe care ai plătit-o cu 1.000 $, lipsa erecției chiar poate duce la infarct. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Daca un baiat nu-i interat sa te sarute, nu-l poti provoca cum de altfel nu poti obliga pe nimenis a te iubeasca sau sa te placa, daca ei nu te plac.

| Mosotti a răspuns:

Pai nu trebuie sa-l provoci, trebuie sa vrea el sa te sarute, l-ai provocat deja daca te place mult.
Altfel daca ajungi sa pui intrebarea care ai pus-o, inseamna ca omu nu te place, altfel o facea el de la sine.

| relian a răspuns:

Sarutal tu prima, asta daca stii ca si el te place, dupa o sa o faca si el

| SilentRain a răspuns:

Aruncă cu spirt pe el

| CIaudiu a răspuns:

Ii spui simplu ca vreti sa va sarutati. Barbateii astia din 2021 in general sunt niste afemeiati, iti vor indeplinii dorinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui : fac pariu ca nu te ai sărutat în viata ta, ca nu ști nici sa săruți, ca doar în vise te ai sărutat cu o fata laughing la tine sărutul e de fapt ceva ce își dădeau pe vremuri bunicii, adică pupici laughing
Nu te tine sa ma săruți, tot o sa te scalzi pe jos de la cât de băiețas te dai tu.
Bine, glumeam,, evident!
Dacă nu simte nu prea ai cum.

| Nella12 explică (pentru anonim_4396):

Ba ești tare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nella12):

Sunt tare la bully-ng laughing dar nu la dat sfaturi în relații de dragoste.
Mai în gluma mai în serios poate psihologic ar merge, dar nu e ok sa te comporți cu un om asa atât timp cât nici el nu se comporta asa cu tine.