| dydyyyy a întrebat:

Cum sa reaprind flacara in relatie? suntem de aproape 3 ani impreuna si vreau sa il tin cat mai mult timp langa mine si sa ne iubim la fe ca la inceput mereu dar cum? vreau cat mai multe rasp :* fundita*

3 răspunsuri:
| alexandra21_3435 a răspuns:

Cu siguranta au inceput si certurile sa fie mai aprinse...nu va mai dati atentia unui altuia pe care vo dade-ati la inceput. ai grija sa nu iifaci scene de gelozie sa nu il critici mereu, ca asa se indeparteaza oamenii. incerca sa il suprinzi cu o alta atitudine decat pana acum, sa il asculti mai mult cand are ceva de zis, sa fii mai calma cu el.

| victoreanu a răspuns:

Vrei sa fie ca la inceput? Schimba-l.Si asa va fi!

P. S. El ce vrea?

| Gioss a răspuns:

Fi mai nepasatoare cu el un timp …. arata-i o alta u, noi baietii cautam mereu o provocare … fi una pentru el, cu tote ca te cunoste de 3 an …. da acum ai grija cit il ti in 6 sa nu il pierzi.