| Ck a întrebat:

Heya, am o relatie de 1 an jumatate am facut o pauza de 7 luni iar acum ne.am impacat din nou, o zi e bine o zi nu. ne certam din banalitati, imi zice ca ma iubeste dar nu prea imi demonstreaza, vreau sa il impresionez,"vreau sa reaprind flacara dintre noi" ce sfaturi aveti pentru mine?

3 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Incearca sa-l faci sa simta ca-l iubesti.e normal sa va certati chiuar si din banalitati pentru ca toata lumea se cearta. avem orgoliu si de aia ne certam.incearca sa-l iubesti cum o faceai la inceput, ai mare grija:*
Succes:*

| eliaclodia a răspuns:

Nu stiu de ce pot crede unii ca au nevoie de sfaturi de la necunoscuti si nici cum pot sa-si inchipuie dupa zece cuvinte ca poti sa intelegi situatia, adevarul?! Mai povesteste-mi si concret, de la varsta incepand.

| petro96 a răspuns:

Hmm.incearca sa fii mai intelegatoare,vorbeste'i mai frumos, cand va intalniti poartate mai dragut cu el, zii cat de mult il iubesti si ca te bucuri ca esti cu el. sper ca te-am ajutat.:d