| saxobeat a întrebat:

Cum sa recuceresc pe fata care credeam ca ma iubeste si acum asa brusc nu mai vorbeste cu mine este forte retrasa de mine. nu stiu ce sa fac nici macar nu pot discuta cu ea...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Ar cam fi cazul sa te intrebi, cu ce ai gresit.
2. Si-a gasit alinarea in alt cineva.
3. A fost doar o indragosteala zburdalnica, de moment, care acum i-a trecut.
Mai intai gaseste cauza, si dupa ne vom gandi la solutii (daca va mai fi cazul)! Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
| play4girls a răspuns:

Pai s-a intamplat ceva, ori cu tine ori cu ea.problemele de genu se rezolva vorbind fata in fata.incercati sa catalogati relatiacall mee vreti de la voi?-dc voi sunteti impreuna?-carei atractia voastra?-dc ati ajuns 2 ''straini''? -.etc.ca sa vb cu tine trebuie sa fii sincer si sa o privesti in ochi cad discuti probleme de genu.asa ca du-te la ea si vorbeste(noi nu avem de unde sa stim ce s-a intamplat intre voi). bafta

| heiii a răspuns:

Pai esti sigur ca te iubea? daca da.inseamna ca ai facut ceva care a suparat'o. fetele nu se supara chiar asa din orice...