| alylove15 a întrebat:

sunt cu un baiat de 1 luna si ceva si nu sunt sigura daca chiar ma iubeste. El se comporta frumos si imi vorbeste la fel, chiar daca el zice ca ma iubeste fara sa il intreb eu nu stiu tot nu sunt foarte sigura.
Uneori imi demonstreaza ca ma iubeste sau macar tine la mine dar alteori nu simt.
Voi ce credeti simte ceva pentru mine sau doar isi bate joc?
As vrea cat mai multe pareri:X

Răspuns Câştigător
| uBitha_3777 a răspuns:

Off sad Sincer e un timp cam scurt in care sa ajunga sa tina la tin.Am stat 3 luni jumate cu un baiat, si nici atunci nu eram sigura ca tine la mine, abia dupa 6 luni d la despartire ne-am imapkt, si la vreo 2luni de la impakare, am inceput sa simt ca ma iubeste cu adevarat.fa`l sa te doreask.sigur o sa ajunga sa te si iubeaska in felul asta`! Fundaa smug? :X

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca nu tia cerut sa faceti sex te iubeste. daca nu ti-a facut niciun raw continua relatia cu el si vezi peste cateva luni cum se comporta si atunci o sa vezi daca te iubeste cu adev sau nu.

| alylove15 explică:

@Ignore,eu sunt inca virgina si el stie asta si mi-a spus ca imi respecta decizia si ca oricum ma iubeste.

| hahaha a răspuns:

Pai cum vrei sa-ti demonstreze, vrei sa-ti cumpere range rover?

| TeddyXd a răspuns:

Nu iti pot spune daca tine sau nu la tine. pentru ca nu cunosc ce se intampla intre voi 2. Insa probabil ca tine la tine, bine acum depinde ce te face sa nu simti ca tine la tine...