| vasilica12 a întrebat:

Cum sa sarut o fata? adica cum sa am curajul sa o sarut ca eu tot ma gandesc ca daca o fac cu bele daca gresesc si rade de mine ca sunt baiat si nu stiu sa sarut?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu te folosi de limba la primele saruturi. Foloseste-ti buzele si nu ai cum sa gresesti! Sarutul cu limba e un sarut pasional ce ar trebui aplicat intr-o relatie solida.

| vasilica12 explică (pentru Abh):

Si daca o fac cu bele?big grin

| vasilica12 explică (pentru Abh):

Si daca o fac cu bele?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta pe you tube tutoriale "how to kiss" si vei vedea o multime de stiluri si feluri de sarutat, e imposibil sa nu se prinda ceva si de tine!
Incearca!
Desi, sincer, nimeni nu s-a nascut invatat, exagerezi jenandu-te de faptul ca nu stii sa saruti!

| greyhound a răspuns:

Poate nici ea nu stie, poate nu iese chiar atat de rau (nici nu prea are cum), poate fata asteapta de mult un sarut, poate nu o sa i se para ciudat ca nu prea le ai. Iti faci prea multe griji, treci la actiune.

| vasilica12 explică (pentru greyhound):

Daca o fac cu bele?

| Robi673547 a răspuns:

Baiete, nimeni nu s-a nascut invatat... saruta normal.

| Yay000 a răspuns:

Dacă nu ai mai făcut chestia asta.te inteleg perfect.Toţi am fost in situaţia ta odată şi odată.Ar trebui să incerci deoarece, nu e o ruşine cel care nu ştie să sărute, e o ruşine cel care nu incearcă.