| BubleBluexD a întrebat:

Hey Deci...cand pun intrebarea asta mi se pare penibil:-s Am aproape 14 ani si nu am sarutat nici un baiat (frantuzeste) I don't want to see De fiecare data cand incerca el ma apuca rusinea si ca nu o sa stiu ce o sa fac si ca dca gresesc va rade de mine sad Dar in orice caz e siplu sau vi se pare greu :-s? La cati ani ati avut primit primul sarut [frantuzesc] si dac v-a placut >:"? C redeti ca e normal sa`mi fie rusine :-ss?

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

Hey, nu intra in panicahappy

eu am avut 13 ani cand m-am sarutat prima ora frantuzeste.

Dar eu spun sa nu iti faci griji gen "nu stiu sa sarut frantuzeste"
pentru ca nu are rost.
Oricum nu are de ce sa iti fie rusine. Si primul meu sarut m-a luat prin surprindere si m`am descurcat

Nu trebuie sa planifici un sarut. fie ala normal sau frantuzesc. trebuie sa te lasi condusa.
Crede-ma ca va iesi mult mai frumos daca nu iti faci nici o grija.

Asa ca relax happy
Si nu iti face griji big hug

Sper ca ti-am fost de ajutor big hug

Vanessa. happy

2 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Niciodata dar am citit pe net dar uite aci un link
http://www.codrosu.ro/......tat-video/
si poate nu o sa il mai refuzi pe partener cand incearca sa te sarute
multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti fie frica. Totul o sa vina de la sine. Wow,si eu am avut problema asta candva...pur si simplu,in momentu` ala, chiar daca ar fi sa-ti planifici ce sa faci, nu ai reusi! Uiti de tot.Trebuie sa faci ce iti vine,sau mai simplu,fa ce face si el! Si un baiat normal care tine la tine, nu va rade niciodata! Asa ca, eu iti urez succes! Tine-ma la curent happy