| SiMoNa_1442 a întrebat:

Cum sa saruti un baiat?

Răspuns Câştigător
| hamster a răspuns:

Stiu ca toti spun ca vine de la sine, dar nu e chiar asa(important e sa nu-ti fie frica ca nu va iesi pentru.ca daca dati nas in nas asta e, se mai intampla, razi si treci peste)
primul pasa e sa va apropiati corpurile si buzele in special si apoi daca nu esti sigura pe tine lasa-l pe el sa inceapa, iar dupa aceeea imita-l...bafta,funditza?

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa te saruti [...] nu este cine stie ce filosofie.totul vine de la sine.nu trebuie sa-ti faci griji, trebuie sa fii relaxata.

| A12NDRA a răspuns:

Pe tot felul de siteuri gasesti cum sa saruti un baiat, in ce fel. Dar mie sincer nu imi plac acele siteuri.Pentru ca ar insemna sa ma sarut cum imi zice cineva, si nu vreau asta.Sarutul nu este ceva scris s-au batut in cuie.Sarutul este ceva frumos care vine de la sine, nu de la o pagina de pe net.Incearca sa fii tu insati si sa nu te gandesti la cum saruti, pentru ca nu exista sarut bun sau rau. Exista doar sarutul tau, sarutul meu si alte saruturi care ii apartine fiecareia sau fiecaruia. Sper ca te-am putut ajuta, succes!

| BonnyBon a răspuns:

Intrebarea ta cred ca era : Cum sarut un baiat?

Pai, cam toate raspunsurile de jos, s-ar regasii si la mine.

In fine, nu e greu dar nici usor...eu am avut emotii si m-am cam incurcat, dar a decurs bine.nici nu s-a prinsoh go onrolling on the floor

Bafta!

| BonnyBon a răspuns:

Sus*

| Lucian4 a răspuns:

Te apropii de el şi-l săruţi. de ex la desparţire

| Spynky a răspuns:

Bot in botlaughing hai ca glm practic te apropi de el si ii face o surpriza cu limba prin gurita luilaughing ca tot se apropie craciunulaughing

| pamPammmPam a răspuns:

Cu grija winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa stai putin pana face el primul pas si tu trebuie numai sa te iei dupa el.nu este foarte greu si o sa vezi ca singurul lucru este sa nu te grabesti si sa-l urmezi pe partener...bafta:*winking

| catapanther a răspuns:

Cu gura

| zuzza a răspuns:

Pentru prima data senzual doar cu buzele. dupa ceva timp agresiv si arata-i de ce esti in stare pentru el.winking

| denis_9243 a răspuns:

Cum doresti