| anonim_4396 a întrebat:

Cum te saruti cu un baiat

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Iti bagi limba in gura lui.tongue

21 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu multa dragoste.love struck

| elena a răspuns:

Lasa limba la locul ei sa nu-l sufoci, poate nu-i place...eu zic, pentru inceput cu buzele, daca numai te saruti cu el.

| hândel a răspuns:

Cu pasiunebatting eyelashes

| urbanghost a răspuns:

Pe buze daca esti fata, daca esti baiat nu te saruti.

| diavolitza a răspuns:

Lasal pe el sa faca treaba mai ales daca e prima data stai relaxata

| sweetangeloana a răspuns:

Foarte tare! ma eu cred ca e simplu. daca el si a dat seama ca tu nu sti care e treaba cu sarutatul e ok, o sa aiba el grija de tot...nu cred ca se invata. e ca mersul pe bicicleta .incerci o data, inca o data, inca o data pana cand hop! iote ca ai reusit sa mergi pe biclalaughing Nu te stresa .incet si sigur .bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ma las condusa de el... dar pot spune ca saruta foarte bine...cu dragoste. cu pasiune...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna as vrea sa stiu cum se saruta cu limba.ma puteti ajuta? va rog.Bianca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, te apropii de el, el o sa te ia in brate, o sa se apropie cu buzele de buzele tale, la inceput fara limba apoi incepi sa deschizi gura si restul vine de la sine oricum sigur o sa-ti placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog spuneti-mi chiar trebuie sa bag limba in gura lui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu multe pasiune...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii bagi limba in cur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu un baiat trebui sa te saruti pe placul lui. Ca sa te accepte ok. paaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai intai o sa va apropiati unu de celalalt si pe urma va atingeti buzle si el\ea o sa iti bage limba in gura si tu trebuie sa faci ce face si el va jucati cu limbutele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai intai o sa va apropiati unul de celalalt pe urma o sa va atingeti buzle ...pe urma el sau ea o sa iti bage limba in gura ...si faci ce face si el va jucati cu limbutele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sti tu mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu

Răspuns utilizator avertizat
| smilyirina a răspuns:

Eii asta nu se invata de la cineva. Pina nu faci practica nu pricepi.Eu una din primul sarut n-am inteles nimic, iar mai apoi am dat de gust si gata. E ceva ce tine mult de partener, fiecare saruta in modul lui,, care mai tandru, care mai cu putere etc.Mai bine nu intreba,, ci treci la practica, iti spun eu.am avut la inceput o senzatie ciudata, dar cu timpul te obisnuiesti si devine ceva normal...de la u sarut nu se opreste planeta in loc.asaca incearca.

| skate20 a răspuns:

Bai fratilor ce ie asa de greu? a si cand te saruti sa nu te incordezi laughing fi relaxat