| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa te saruti cu un baiat?

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Mai dati si voi "google" ca s-a pus intrebarea asta de 10000 de ori

| Sexualitate a răspuns:

Într-un roman de-al său (cred că "Intrusul"), Marin Preda dădea o metodă de a săruta o persoană mult mai înaltă decât tine. Cam aşa: se ia o cratiţă, i se pune aceluia în cap, ţinându-te de torţi te ridici la înălţimea lui şi... Bănuiesc că prietenul tău nu e atât de înalt, aşa încât îţi va fi mult mai simplu. Succes!

| LOVEisLOVE a răspuns:

Iti lipesti buzele de ale baiatului laughing cei asa greu doamneerolling on the floor sau exerseaza in oglindarolling on the floor laughing! laughing:p

| pisiiiluvsu a răspuns:

Ii bagi limba`n gura. smug smug laughing Aoleu vrei explicatii pentru asa ceva.laughing Totul vine de la sine, stai linistita.winking