| EuNumaiEuNumai a întrebat:

Cum sa scap de un baiat care ma place,m-a sarutat cu forta,ma suna,imi trimite mesaje,nu mai rezistsad,va rog ajutati-ma,nu vreau sa il fac sa sufere, dar vreau sa ma lase in pace :*,

Răspuns Câştigător
| Myrru a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat faci orce ca sa o ai pe acea persoana, el simte pentru tine asta, punete un pic in locul lui... daca tu ai iubi pe cineva cu adevarat si acea persoana ar vrea cu disperare sa scape de tine si sa fii respinsa, cum te-ai simti? eu una cred ca nu ti-ar placea asa ca ai putea sa ii spui frumos ca tie iti plac baietii care iau fetele mai usor nu asa din prima, si mai ales cu forta, spune-i ca vrei sa te lase in pace pentru ca te simti invadata de el si ca nu iti plac baietii de genul asta. Bafta!happy

12 răspunsuri:
| Calinuz a răspuns:

Poate te place cu adevarat si n-ai cum sa scapi de el usor
poti incerca sa ii dai o sansa si poate o sa-ti placa

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Cum te-a sarutat cu forta? Te-ai impiedicat? O fata cand vrea sa scape de un baiat stie singura ce sa faca.

| alexandra2859 a răspuns:

Ce sti tu despre a nu face baieti sa sufere, copil de 10-12 ani? tea sarutat cu fortalaughing)))chiar vrei sa te credem? ai si telefon la ani tai?rolling on the floor

| EuNumaiEuNumai explică (pentru alexandra2859):

Daca nu crezi treaba ta,nu ne spune noua, eu trebuie sa cred, nu tu, sunt oameni care m-au ajutat dar daca iti bati joc de intrebarea mea nu are rost sa mai raspunzi, nu am nevoie de raspunsul tau jignitorhappy

| alexandra2859 a răspuns (pentru EuNumaiEuNumai):

Mai copile doar nu crezi ca te crede cineva nu? tiau raspuns pentru funda.

| EuNumaiEuNumai explică (pentru alexandra2859):

Bravo lor daca nu m-au crezut, nu vorbi in numele tuturor

| alexandra2859 a răspuns (pentru EuNumaiEuNumai):

Eu vorbesc in numele cui vreau ok? nu am ajuns sa imi zica un copil ce sa fac... sper ca prin puncte ai putut intelege ce vreau sa iti spun.

Răspuns utilizator avertizat
| mariumarius a răspuns:

Pai comportate casi cum nu tiar pasa ca el te place, sau dai de inteles intr-un fel ca ai prieten sau ceva cu vb frumoasa nu cred ca scapi de el

| Albertooo a răspuns:

Vezi ca pan' la urma te si violeaza...

| AlexGDW a răspuns:

Du-te la politie. wtf lol.