| tatianascutelnic a întrebat:

Cum sa stii daca esti lesbiana?

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca iti plac mai mult fetele decat baietii atunci ai inclinatii de lesbiana

| shadow72 a răspuns:

Iti iei limba in gura cu o prietena de a ta si daca iti place esti lesbiana
app filmeaza asta ca vreau si eu sa vad

| Awesom a răspuns:

Nu-ti plac barbatii, esti atrasa de femei.

| tatianascutelnic explică (pentru Awesom):

Si de la citi ani poti sa fii lesbi?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Http://i.imgur.com/lvRe5on.jpg
Daca iti place inseamna ca esti. :>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca ai avea o relatie cu o fata. Te-ai simti bine? Daca da, inseamna ca esti lesbiana.
Oricum, cred ca esti inca mica sa iti definesti clar sexualitatea. Mai acorda timp.
Sunt persoane heterosexuale care au sarutat persoane de acelasi sex, asta nu inseamna ca sunt gay. A fost ceva de moment.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Pai, lesbiana inseamna sa simti o atractie fizica cat si sentimentala asupra unei fete. Poti sa iti dai seama pe la varsta de 12-13 ani.Si nu iti plac baietii laughing.

| tatianascutelnic explică (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Eu acum am 12 ani

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru tatianascutelnic):

Si te simti lesbi?

| tatianascutelnic explică (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Pai eu am incercat odata sa ma sarut cu prietyena mea

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru tatianascutelnic):

Pai daca ai vrut tu, esti, sau a fost in gluma?

| DeeaRi a răspuns:

Iti plac si te excita fetele

| AddeLinna a răspuns:

Sincer. Esti prea mica sa iti dai seama de orientarea sexuala. Intai trebuie sa experimentezi cu baietii. Unde este si normal. Homosexualitatea nu ca ar fi anromala dar oricum iese din tipare. Ca sa iti dai seama(desi esti mica) in primul rad te uiti in trecut si vezi pentru cine aveai mai multa admiratie, ce urmareai cu privirea mai mult: femeile sau barabatii. Trebuie sa te uiti si la fete care au o relatie sa vezi daca asta te scarbeste sau iti place. Si mai multe. Dar intai sa mai cresti, sa experimentezi pe parte masculina( baieti mai apropiati de varsta ta) si daca nu iti place singura o sa iti dai seama de ce. Si daca iti place cu baieti dar te simti si atarasa de fete inseamna ca esti bisexuala. Dar te sfatuiesc sa ramai la varsta de 12 ani si sa nu te joci de-a sexualitatea de acum ca poate mai tarziu o sa regreti.

| Mangafa a răspuns:

Iti plac femeile, si nu la modul general, ci sexualhappy Daca iti dai seama ca esti, imi dai un mesaj pe privat, si iti garantez ca te readuc pe calea ''normala'' laughing) Glumeschappy

| tatianascutelnic explică:

Cine imi raspunde mai clar si in lung... Funda este a lui!

| tatianascutelnic explică:

Poti sa fii lesbi daca cind erai mica faceai relatii cu jucariile(8-9)ani?

| asladyblue a răspuns:

Pur si simplu nu te atrag barbati deloc. ti.a scarba doar de gandul de al saruta. sau a face altceva cu el. Ai incercat vreodata sa te saruti cu o prietena sau o fata oarecare? incearca! si vezi ce simti!

| ViseRozzzz a răspuns:

Lesbianismul, numit și safism sau homosexualitate feminină, desemnează atracția emoțională și de obicei erotică a unei femei pentru alte femei. Cuvântul își are etimologia în numele insulei grecești antice Lesbos, în care a trăit vestita poetă lesbiană Sappho.[1]

Termenul LGBT este adesea folosit pentru a desemna colectiv persoanele lesbiene, gay, bisexuale și transgen (deși transgeneritatea este o identitate de gen și nu o orientare sexuală). Funda?