| d3nyp3ny a întrebat:

Cum sa strang bani pana la Craciun? MULTI! Dau Funda!
P. S.:Am 12 ani!

8 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Spargi o banca

| danifx2 a răspuns:

Alocatia

| andra_5121 a răspuns:

Te freci pe banilaughing

| BonneLess a răspuns:

Sigur ca poti cine te tinelaughing

| COD ROSU a răspuns:

Sa nu mai mananci dulciuri si sa pastrezi banii tongue

| laure_3087 a răspuns:

Te duci la rude cu colindul ( acolo sigur iei 10 lei / ruda ), mergi cu "buna dimineata ", seara cu toate colindele

| Pinnacolada a răspuns:

Depinde ce stare materiala au parintii tai. Daca aceasta este buna iti pot da chiar ei mai ales daca iei note mari si ii asculti. Poti strange alocatia, banii de pachet sau sa devii reprezentant pe numele mamei/tatalui la unele firme(avon oriflame).Cu colindul la varsta asta eu nu ma mai duceam faci cum doresti ies bani de la rude mai ales. :*:*

| crazyblue a răspuns:

Fa compromisuri cu parinti( ex : spal vasele 5 lei, dau cu aspiratorul in casa 10 lei etc) sau du-te cu colindul mai devreme dar nu cu mai mult de 2-3 prieteni