| lidika a întrebat:

Cum sa-ti dai seama din comportamentul unui baiat daca te place sau nu... intrebarea este mai mult pentru baieti. dar si pentru fete!
Ce mijloace de a cuceri o fata voi baietii folositzi?))))))xD

4 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Eu cred ca un baiat atunci cand te place. intra in dscutie cu tine, este interesat de tine. te priveste mult. iti zimbeste...

| kayan a răspuns:

(continuare)... te trage de par...iti pune mana pe fund... vrea sa-ti arate tabloul de deasupra patului...

| Deny_8368 a răspuns:

Cand ati acorda mai multa atenti, incearca sa se bage in discutie cu tine.:
D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine...cred ca daca sunt in autobuz si te'as vede si as considera ca esti draguta..."nu te supara nu sunt din oras...nu stii cumva unde sa cobor sa ajung in locul x."iar daca mi'ar place de cineva...si'ar da seama de lucru asta. dupa ce o sa ma uit in ochii ei!