| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa uit de un baiat? A aflat ca il plac si face chestii cum ar fi ca imi zice ca nu-stiu-care arata mai bine ca mine (chiar daca e mai urata), daca se pupa cu o fata imi spune doar ca sa ma faca geloasa si chestii din astea. Flirteaza cu toate, dar uneori il vad cum se uita la mine pe ascuns si cum rareori se comporta altfel in jurul meu (e mai timid ca de obicei). Eu cred ca nu ma place, dar uneori ma indoiesc, iar apoi iar ma gandesc ca nu are cum si ca nu ma place. Deci cum sa uit de el?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te combini cu al 2 lea baiat pe care il placi din scoala ta.Asa il vei face si tu gelos si in acelasi timp poate acest nou baiat te va placea si el si veti fi fericiti impreuna.

| Nicolee35 a răspuns:

Pai. Uite prin asta trec si eu. Imbracate misto si nu-i da atentie deloc. Azi eu eram cu o colega (vara lui) si am trecut pe la el. Iar el mi-a is ce fac. Iar eu i-am is bine. Dupa i-am zis sa ii tina cu o fata Alexandra. Eu i-am zis ca de ce s-au despartit ca le statea foarte frumos (de unde atata silinta. e urata ca dracu fata aia) apoi am plecat la scoala. Eu sunt o fata gen timida dar in inima horror. Dupa m-am dus eu la baie. Vine si el intra. Cica isi facea parul. Si i-am zis asa :,, De ce nu ma lasi in pace? Ce vrei de la mine? Ti-am facut ceva? ". Eu am zis asa ca sa nu-i dau atentie. Dupa a venit Alexandra si eram cu ea. Vine el si ne i-a in brate. Eu m-am dat la oparte si i-am zis so ia pe ea in brate. Dar oriunde ma duc apare si el. Se uita fix in ochii mei. Eu vreau sa-l evit. Pentru ca am fost cu el impreuna si ma ranit! Dar el inca ma mai iubeste. Da-l ********!