| anonim_4396 a întrebat:

Am intretinut relatii sexuale doar cu un baiat. asta a fost acum un an in urma... de atunci nu am mai avut relatii sexuale. am 17 ani. oare vaginul meu iar sa ingustat? adica o sa ma doara cand o sa intretin iar relatii sexuale? prima data m-a durut. dar singe nu a curs.

Răspuns Câştigător
| Ioana_8797 a răspuns:

La mine a fost cam la fel numai ca eu sunt putin mai mica ca tine, dar diferenta dintre actele sexuale a fost tot de un an. Pe mine una nu m-a durut nici la primul act, dapai la al doi-lea. Acum depinde si de tine cat de dezvoltata esti, eu desi am 16 ani sunt mult mai dezvoltata psihic si fizic.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal, nu ar trebui sa ai dureri. vaginul revine la dimensiunea normala dupa fiecare contact sexual.

| wildthing a răspuns:

Pai trebuie sa te ocupi de mentenantza, trebuie sa iti vari in pasarica, o sticla de cola (cu spatele) in fiecare zi, ca s-o largesti.winking

| MajorAsshole a răspuns:

Eu nu cred ca o sa te doara daca o sa fii excitata. Evident ca te doare daca nu vrei cu adevarat sa faci sex in momentul ala, de ex.

| bia0000 a răspuns:

@alicool clar nu mai este virgina daca a intretinut relatii sexuale o data insa nu i s-a rupt himenul poate fi dureros sau nu depinde de factorii creati, de atmosfera etc...

Răspuns utilizator avertizat
| BeLLLLLa a răspuns:

Nu cred daca ai facut desbig grin
adica tu stiwinking
daca ti s-a rupt himenul inseamna ca nu ai nici o problema din cate stiu
dar, mai bine informeaza-te de pe neet
good luckk!:X:X

| SweetLikeaLemon a răspuns:

@alicool - nu e musai sa curga sange ca o fata sa nu mai fie virgina, mai informeaza-tewinking.

| DAHAKA31 a răspuns:

X videos uitate si tru la alea dupa ce s-au dezvirginat ce crezi le mai curge sange nu nu le mai curge si dinpotriva vei avea o pasiune mai mare si o senztie mai erotica

| alicool a răspuns:

Daca spui ca ai intretinut relatii sexuale si nu ti-a curs sange inseana ca inca esti virgina si sa stii ca mereu te va durea cat de putin.

| FataTa a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa faci nu ar avea de ce sa te mai doara a doua oara si daca te doare a treia ora e cu noroc... vezi nu e chiar acest subiect punctul meu forte...