| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Cum sarut pentru prima oara fiti expliciti va rog

Răspuns Câştigător
| SmoKKe19 a răspuns:

O sa vina de la sine, stai linistit ca nu iti trebuie lectii laughing, oricum o sa uiti tot pe moment.

3 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Ia un mar si muscal cu buzele pana iti formezi reflexul, cand vine faza cu limba o ti totdeauna moale si relaxata ca si cum ai linge mierea din fagur, sau o inghetata moale (lipita de buza de jos), o data ce incepi sa te saruti devii dependent de a trece la urmatorul nivel... si de la sarut la probleme legate de sex e doar un pas si apoi regretele apar instant

| covaci101 a răspuns:

Îi prinzi cu buzele tale buza ei de sus uşor,romantic ca şi cum n-ai mai vrea să-i dai drumul o veşnicie,după care, dacă vezi că îţi răspunde tot aşa de pasional, îi introduci şi limbuţa în gură, uşor, timp în care cu mainile tale o mangai încetişor pe spate! O să vi se pară cel mai lung şi mai dulce minut din lume! laughing

| adda6831 a răspuns:

Ii bagi limba in gura si te lingi cu el sau ea in *** rolling on the floor