| CoolPyr0 a întrebat:

Cum satisfac o femeie daca nu sunt dotat tare? sad Si presimt ca nici nu rezist mult sad

8 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Fara sa te gandesti la astfel de lucruri! daca te inhibi nu o sa faci fata situatiei! gandeste pozitiv, ca esti cel mai bun, cel mai dotat, etc!

| Miauti a răspuns:

Sau poate tu nu esti dotat!

Răspuns utilizator avertizat
| zayidee a răspuns:

Stii tu cum se zice.cat ai degete si limba... te descurci tu.

| mindblower a răspuns:

Esti ok amice;), dar uite poti sa verifici graficul asta care mi se pare destul de corect... dar daca ar fi sa ne luam dupa numere... http://www.buzzfeed.com/......ence-chart
cel mai bine nu stai sa discuti ci doar treci la fapte si te lasi purtat de val... nu ai dat prea multe detalii deci eu tind sa cred ca problemele sunt mai mult de natura psihica decat fizica, salut si succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu, iei un prezervativ si il umpli cu bile din plastic din astea micute de pistol daca sti... apoi il pui pe madular (imi imaginez ca va fi destul de greu) si iti promit ca ea va fi satisfacuta... sal si succes

| CoolPyr0 explică:

Ma puteti ajuta sa mai vorbim si pe mess... va rog... rapag328

| CoolPyr0 explică:

Mi-e rusine sa vorbesc despre asta cu o fata... Nu stiu ce sa ii spun. Cum sa o "vrajesc" sa ma inteleaga sau ceva. sad