| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de ata de la penis? Trebuie sa stiu, dau funda!

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Las-o acolo ca e buna. Daca vrei neaparat sa scapi, du-te la medic sa iti faca circumcizie.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ata de la penis se va rupe cand iti vei incepe viata sexuala cu o fata!
Pana atunci nu poti face nimic, oricum nu doare, nu strica la nimic si nici nu-ti infleneteaza negativ, sau nesanatos viata.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Violleta2022):

La marea majoritate a barbatilor nu dispare dupa o viata. Si e mai bine asa.

| GdX a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, se rupe la 1% din populatie.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru GdX):

Habar n-ai tu cate "ate" a rupt "toanti Gretta" la viata ei. rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Lasa-l acolo asa cum este el deoarece nu te incurca cu absolut nimic. Prin acea "ata" trece un vas de sange destul de important care iriga pielea fina a glandului si mentinte o sensibilitate ridicata la atingere a penisului in timpul sexului. Majoritatea barbatilor activi sexual mor cu frenul intact, probabil doar putin alungit. Mitul ca te dezvirginezi o data cu ruperea frenului este o gogorita inventata de niste ageamii imbecili. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Mai bine scapă de penis de tot, dacă oricum nu vrei să-l păstrezi întreg.
Ața aia NU trebuie ruptă - cei care au pățit asta a fost din cauză că au pățit un accident, nu pentru că așa e normal să fie!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... nu se rupe asa usor. La unii barbati se rupe mai repede, la altii nu. Chiar si dupa mai multe partide de sex. Nu e bai. Nu incurca cu mai nimic. Tu continua... ce faceai si pana acum big grin

| Emilian65 a răspuns:

La ce te incurca aceea ata de care vorbesti? Las-o acolo ca se va rupe ea odata si odata. Dar sa stii ca sunt barbati care sunt casatoriti de multi ani care mai au ata inca nerupta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai uşor scapi de penis.

| IONUTeRO a răspuns:

Nu e pentru mine ci pentru un prieten ca e disperat de asta si l-am lasat putin pe laptopul meu si i-am lasat TPU-ul deschis si i-am spus ca poate sa stea pe si sa faca ce vrea pe TPU si ma tot roaga pentru ca nu are email si nu stie sa isi faca si eu nu am timp sa ii fac email.

| IONUTeRO a răspuns:

Si are 13, 14 si nu stiu cum nu stiesa isi faca, si cand erau mai mici nu stia si am tot uitat sa le fac.

| Cartofisrl a răspuns:

Prin sex scapi de ea. Funda

| NuVreauLaZappy a răspuns:

Cu foarfecul.

| Teodor17 a răspuns:

Trage de ea