| Dreacu a întrebat:

Sall. de la 7 ani tot am ceva ceva firicele de par pe penis iar acum am 13 ani si am foarteee foarte multe chiar si pe penis si nu stiu cum s-a scap e foarte nasol, si nu e s-a zici ca sunt 2 3 firicele sunt foarte multe si e naspa trebuie s-a ma rad mereu si ma mananca si mai rau peorma. cum s-a scap? de firele de la zona aceea?
Daca acum am,, tufis" dar la 18 ani. ce o sa fac? laughing deci spuneti-mi si mie ce sa fac va rog happy

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Încearcă o cremă depilatoare pentru piele sensibilă. Se găsesc mai peste tot, vezi într-o farmacie cremă Veet pentru axilă şi linia bikinilor. E uşor de folosit, nu doare. Pur şi simplu aplici un strat de cremă pe... ce te deranjează, aştepţi câteva minute, nu mai mult de 10, şi apoi dai uşor părul jos cu spatula, pe care o primeşti în cutie cu crema. Apoi te speli, eventual dai cu o crema hidratantă să nu te iriţi. Baftă!

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Tunde-lestraight face

| BaietzashuL a răspuns:

Lasa.l acolo, ca la "manual" nu deranjeaza rolling on the floor

| jjjjjjjjkkkkkkkyyyy a răspuns:

Cu penseta functioneaza