| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de ejacularea precoce?

Răspuns Câştigător
| geany_6563 a răspuns:

Mia in momentul in care simti ca iti vine sa ejaculezi scoti pl cateva secunde o lasi asa pane se mai lasa din sculat apoi inceri sa o pui inapoi si tot asa, eventual ejaculeaza, dupa aia crezi ca nai sa mai poti, sa stii ca nu e asa, eu am ejaculat si de 5 ori, acu depinde si de fata cu care stai,, dupa ce ai ejaculat stai 10 minute apoi pune partenera satii faca o laba cv sa te atinga incet si ai sa vezi ca ti se scoala din nou

2 răspunsuri:
| Liviu_2019 a răspuns:

Incearca Stud 100 e un spray cu care te dai inainte de actul intim. Nu stiu dc e bun, pe unele forumuri unii zic ca ar da rezultate dar astea difera de la un caz la altul. Vezi ca mai sunt si alte geluri, spray-uri, cauta pe net pe forumuri si vezi si tu ca nu sunt scumpe. Sunt pana in 70 RON, merita sa incerci.
Incearca sa reduci cat poti de mult autosatifcerea. Asta e posibil sa fie principala cauza.
Bafta!

| atotstiutorulserios a răspuns:

Multa laba