| Monstrul a întrebat:

Ejacularea precoce poate trece de la sine? Dau ce sa fac ca sa scap?

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Am vazut ca 17 ani.Asa ca,la varsta asta poate nu ar fi ceva de speriat,mai ales ca nu ti-ai ineput viata sexuala(parca spuneai, ca vrei sa o incepi).
Daca totusi, crezi ca ai avea probleme, poti sa mergi la un medic sexolog.
Mai sunt niste site-uri medicale, unde poti sa intrebi tot ce doresti si primesti raspunsuri.
www.forum.romedic.ro
www.sfatulmedicului.ro

| Madayna a răspuns:

Cu timpul o sa treaca, cu cat o sa capeti mai multa experienta.