| teddygirl222 a întrebat:

Cum scap de obsesia de a face sex

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cauzele obsesiei sint clare pentru ca n-avea cum sa ajunga obsesie daca faceai sex.Deci e simplu, daca vrei ca obsesia sa dispara trebuie sa faci sex intr-adevar nu doa sa te masturbezi si sa te gindesti ca faci sex.

| DEBrown a răspuns:

Faci sex...

| darrio2007 a răspuns:

Nu esti singura fata obsedata de asa ceva.Mai avem destule pe TPU.

| axll a răspuns:

M-as mira sa mearga ceva...tot ce pot sa fac este sa te sfatuiesc sa iti alegi cu grija partenerii si sa te protejezi. subliniez, sa te protejezi!

| mona01 a răspuns:

Nu te mai gandesti la ea.

| Neurofunk a răspuns:

Incearca sa vezi cauzele acestei obsesii. Dorinta de a fi egala cu prietenele tale poate fi un factor declansator al obsesiei. E nevoie sa oferi mai multe detalii ce ne-ar putea ajuta mai bine sa aflam cauzele problemei tale si realizarea unei strategii de combatere. O zi buna

| robymaryan a răspuns:

Gasesti ceva mai bun de facut...de exemplu:stai pe facebook,mess, twiter, hi5...etc