| bogdan133 a întrebat:

Cum scap de punctele negre si cosurile de pe fata? Orce crema... FUNDA

5 răspunsuri:
| Claudia a răspuns:

Un sfat pentru cosuri tongue
ia o aspirina si piseazo, pune cateva picaturi de apa si da`ti pe cosuri, stai asa 10 -15 minute si repetand acest tratament o sa se observe diferenta tongue.

| ZEU93 a răspuns:

Incearca Clear skin

| Aliosha a răspuns:

Eu te-as sfatui sa mergi la un dermatolog! Chestia cu cremele e cam asa : ele isi fac efectul dar nu permanent, dupa o perioada iti apar iar.Cu banii ce ii dai pe creme mai bine du-te la un cabinet de dermatologie, acolo iti va da un tratament cu pastile.Eu asa am facu si intr-o luna am scapat de probleme happy
Bafta!

| mihaela_6858 a răspuns:

Am auzit ca este foarte bun zineryt pentru cosuri chiar saptamana asta vreau sa imi iau si eu incearca si u ca amk auzit pe multi care au zis ca merge.winking succes

| pinkysun a răspuns:

Clean&clear black head, parca asa se numeste big grin e foarte bun. mie mi-au disparut din puncte negre