| mihaela455 a întrebat:

Cum scapi de gelozie? sad

4 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Gelozia nu o gasesti fara iubire.mai lasa si tu de la tine ca o sa fie binewinking

| Atzumy98 a răspuns:

Daca tii persoana iubita nu ai cum si daca te pune la intrebari i zici ca o iubesti ff mult de aia ai gelozia asta in tine laughing

| russyy a răspuns:

Ofsad.si eu sunt geloasa.dar tin in mine ca sa fie bine.inainte sa fi geloasa pe iubitul tau gandeste-te ca poate nu face nimic si tu gandesti porst.asa fac eusad.

| raluca9090 a răspuns:

Gelozia e iremediabila! Cu toate ca ai putea face cate ceva ca sa diminuezi efectele ei! Primul pas ar fi sa incepi sa ai mai multa incredere in partenerul tau! Daca esti sigura ca te iubeste, nu are de ce sa te insele!