| XxAlexandruxX a întrebat:

Am sansa sa imi pierd virginitatea in liceu? sunt baiat

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ar fi o mare rusine pentru tine, k baiat sa termini liceul virginsad

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns (pentru elasexygagica):

Si daca un baiat termina liceul virgin are ceva

| Barbiiiiee a răspuns:

Ai putea avea sanse sa-ti pierzi virginitatea oriunde, numai daca vrei tu!

| ilyloveyou a răspuns:

Si chiar o mare posibilitate! sunt chiar aici disponibilalove struck

| wforweirdo a răspuns:

Prin septembrie când a început şcoala, la mine în liceu au fost prinşi o tipă şi un tip în baie, de femeia de servici, în timp ce şi-o trăgeau. Deci, da

| foxie a răspuns:

Desigur...daca u iti doresti asta

| eminem19 a răspuns:

Extraordinar...ce rusine sa fie ca esti virgin si termini liceul...care este mai rusinos? sa fi "usuratica" sau virgin/a?, ma krypton intrebare ta e un pic stupida da si interesanta in acelasi timp.bft