| username_4398 a întrebat:

Cum oare afla daca un baiat e virgin sau nu?

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Daca are preputzul rupt e posibil sa numai fie virgin. dar intreaba-l asa e cel mai bine.

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il intrebi.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Desi nu stiu la ce ti-ar folosi,... am sa-ti raspund cu vorbele colegului meu, Dr. Cristian Andrei / 9595... : ".cand ajungeti la fapte, vei vedea ca nu-ti gaseste intrarea"..., si va trebui sa-l ajuti... Dar, dincolo de romantism, un eventual debut cu alt debutant, da, in majoritatea cazurilor, un mare si trist esec, care poate lasa urme disfunctionale pentru viitor...

cami
| cami a răspuns:

Nicio sansa laughing

| Ben. a răspuns:

Cu un examen la poligraf

| canarita a răspuns:

Conteaza?

| covexrobu a răspuns:

Pai daca da cu, testiculul drept in stang atunci iti dai seama. Vei vedea dupa cat este de neindemanatic si cum se comporta daca este emotionat peste masura.

| bismark65 a răspuns:

Smulge-i unghiile pana recunoaste

| unbaiat a răspuns:

Sa inteleg ca esti geloasa pe el laughing E spre binele tau sa aiba ceva experienta cu alta..alfel va fi macel in pat: sange peste tot laughing

| fanutz a răspuns:

Iti dai seama cand se intampla prima data... daca va avea experienta sau nu

| Cristiano_4083 a răspuns:

Pai il intrebi vezi ce spune de nu la detectoru de minciuni sa nu mintalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga-l frumos.baietii nu mint niciodata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu detectorul de minciuni alfel nu poti fi sigura laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare! nu stiu...intreaba-l... daca nu ia-l de mana si... la gine... poate aflii. succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot afla daca un baiat e virgin sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

".cand ajungeti la fapte, vei vedea ca nu-ti gaseste intrarea"..., si va trebui sa-l ajuti..."----->cel mai adevarat RASPUNS...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci.cand ajungeti la fapte, vei vedea ca nu-ti gaseste intrarea" si va trebui sa-l ajuti...asta inseamna ca e virgin sau nu?

| mitica_6163 a răspuns:

Imi amintesc ca a mai fost o intrebare similara, cauta. Fizic, nu-ti poti da seama.