| MeBubu a întrebat:

Cum se comporta prietenul/iubitul vostru atunci cand e romantic?

Răspuns Câştigător
| RoXyyR a răspuns:

Pai prietenul meu cand se comporta romantic imi spune vorbe frumoase cand vrea sa facem ceva special imi face un masaj la lumina lumanarilor ma mangaie este tangru... nu stiu sa iti spun exact ce e cu romantismul asta ca in unele momente esti romantic in altele esti tandru esti atent. sper ca mai inteles ce am vrut sa spun adica sunt mai multe ideei care intra in cuvantul romantism parerea mea.

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Este foarte pupacios, tandru, atent, imi spune cat de mult ma iubeste de multe ori, imi aduce mici cadouri, flori happy.

| bomboniqueeeeeeeeee a răspuns:

Ma saruta peste tot chiar si in cel mai mic detaliu.

| marialungu a răspuns:

Nu am iubit

| AntoniaOrman a răspuns:

Nu am iubita.

| HotGHot a răspuns:

Prietenul meu imi spunea poezii si facea pe "Romeo"winking

| Traker a răspuns:

Imi baga o ceapa'nfund