| Sfinnx a întrebat:

Fetelor,cum ati reactiona daca iubitul vostru ar vrea sa mearga la curve pentru. prietenul lui cel mai bun? Eu l-as omori!

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In primul rand domnisoara fitoasa NU AI NICI UN DREPT sa ii ceri socoteala prietenului tau pentru ce face.
al doilea rand, este prietenul lui cel mai bun, o FATA NU ARE CE CAUTA IN RELATIA PRIETENEASCA DINTRE 2 BAIETI, aceasta prietenie este unica iar partenera NU ARE DREPTUL sa interfere in ea. Valabil si pentru baieti in cazul prietenilor dintre fete!
al treailea rand sunteti tineri, TREBUIE SA EXPERIMENTATI CAT MAI MULT nu sa va rezumati la o singura relatie implicit la o singura persoana.
ultimul rand LASA-L IN PACE si vezi-ti de treaba TA, iesi in oras cu fetele.

| KamaSutra a răspuns:

Nu s-ar mai chema iubitul meu

| RAY a răspuns:

De ce un baiat ar merge la curve cum le spui tu pentru un prieten? eu n-am auzit asa ceva in viata mea, cum naiba sa merg cu un amic la curve hai prima oara dar frate nu sunt gay sa imi vada organul

| Doub a răspuns:

Wth, de ce ar face asta?

| Lawliet14 a răspuns:

Daca e vorba de IUBIT, acea fara ar trebui sa-l paraseasca! Nu, nici macar o prostituata nu ar trebui sa inlocuiasca iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică „sa mearga la curve pentru prietenul lui cel mai bun"?
Să f**ă în numele lui sau cum?

| Sfinnx explică (pentru anonim_4396):

Sa mearga amandoi doar pentru ca prietenul lui are nevoie de relatii sexuale.Astfel,este si el "obligat" sa le intretina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sfinnx):

Nici așa nu e în regulă. Nu ar trebui să accepți asta.

| Xpressurself a răspuns:

Daca ar face-o ar insemna ca problema esti tu. frica ta de a fii deschisa si libera sa experimentezi chestii noi cu el.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Xpressurself):

Raspunsul asta merita funda

| missme99 a răspuns:

In primul rand nu exista notiunea asta. Merg pentru amicul meu...adica sta afara si pazeste usa sau participa si el sa ii arate cum se baga si pe unde? Sau cum?
Normal ca se duce pentru ca vrea si el sa... si oricum sa stai linistita ca atunci cand se va duce, tu habar nu vei aveawinking
De principiu este ceva urat sa faci asta avand pe cineva acasa dar daca el tine musai, tu nu ai ce sa ii faci. Poti ori sa accepti, ori sa te desparti de el pentru asta.

| wαтerғαll a răspuns:

Daca te-ar respecta nu ar face-o, dar depinde in primul rand si de ce va permiteti intre voi in relatie, sunt barbati care isi iubesc mult femeile pe viata sa zic asa, iar femeile le fac cadouri de ziua lor prostituate, pentru o noapte happy