| valyt17 a întrebat:

Cum se cucereste o fata.
multumesc

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cu politeatea ta, intelegerea ta, glume frumoase si complimente frumoase happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru wolder):

Așa nu o cucerești, o faci doar să se creadă mai importantă decât este de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in nici un caz nu mi-as da intalnire cu vreun obidit dinasta care sta toata ziua pe net si pune fel si fel de intrebari sugand de la toti cate un raspuns.

| varcolaccc a răspuns:

Ca sa cuceresti o fata iti trebuie atitudine in primul rând ca restul sunt mai putin importante. Si din ce au spus ceilalti trebuie sa ai si acele calitati dar asta trebuie sa ai in primul rând.

| diavolitadulce a răspuns:

Atentie, respect si gesturi usor romantice. Dar nu exagerat pentru ca vrei sa o cuceresti, inca u e nimic serios. Bafta

| Ion1234 a răspuns:

Pai frate, te dai la ea te faci dragut si peste vreo luna va fi la tine in pantaloni

| Tibi1999 a răspuns:

Cu felul tau de a fi straight face daca nu te vrea pa nu sta dupa curu' ei