| Sebb a întrebat:

Cum Se Cucereste O fata? thinking

9 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

O faci sa planga. O faci sa sufere. Si daca dupa aceea te iarta, inseamna ca te iubeste. Abia apoi te poti gandi la modul cu ajutorul caruia ai putea-o cuceri si cum si cat. Pana atunci nu poti sti daca tine ea la tine si deci nu stii daca nu cumva iti pierzi timpul si sperantele degeaba.

Testeaz-o si abia apoi ia-o pentru tine...

Succes! happy

| Azre a răspuns:

Se vorbește cu ea, se câștigă încrederea se scoate la un suc!

| TheAce a răspuns:

Exista atatea moduri ca nici nu mai stiu de unde sa incep. Daca vei fi mai specific imi va fi mult mai simplu sa te ajut, mai ales pentru ca presupun ca esti mult mai tanar ca mine si drept urmare va trebui o abordare mult mai..cumintehappy

| Sebb explică (pentru TheAce):

Pe 7 iunie fac 17 ani,glumetz, simpaticlaughing, stiu sa vb cu fetele, dar faza e ca stiu si-o multe dar sunt putin rushinos cateodata, dar cateodata sunt chiar merusinos si nu prea e bine si niciodata nu ma pot meentine in echilibru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://lanoapte.ro/2011/02/cum-cuceresti-o-fata/
În concluzie, fii tu însuţi.
Te pup!

| Z6 a răspuns:

Cu propozitii luni si frumoase

| Dariiiii a răspuns:

Cu complimente dragute, nu genul " esti misto". Spune-i ca are ochi frumosi, ca e frumoasa, ca te face sa te simti atras de ea.thinking CHestii de genul si poarta-te frumos cu ea, niciodata sa nu-i zici "ma", "ba" sau "fa" ca e grav.laughing Gaseste ocazii sa o iei de mana sau sa o iei in brate, de exemplu daca e sa ii arati ceva, ia-o de mana si condu-o. :3 Bafta.

| DnZuuL a răspuns:

Da succes cu cuceritu..Incepe mai intai prin a vb mai mult cu ea.Dai semne ca iti place de ea..Invito sa va plimbati, Aratai interes.O zi buna. funda?big grin

| patri a răspuns:

Cuvinte dulci pe care orice fata vrea sa le auda! fii indraznet, fii increzator, si vorbeste cu respectiva. La un suc, o plimbare, ascult-o si adui cuvinte de laude! bafta