| bluexangel a întrebat:

Cum se curăţă porcul de pe Barn Buddy? Dau fundă. Mi-am luat unul azi si l-am dat chiar si cu fertilizator rolling on the floor, da nici cu apa nu merge.

Răspuns Câştigător
| Iziii:x a răspuns:

Ia manusa aia cu care iti aduni recolta
si da click pe elwinking
si fata se spalalaughing
a fost tare faza cu fertilizatorulrolling on the floor
kiss
fundita?big hug
te roggggkiss

7 răspunsuri:
| Simooxd a răspuns:

Cu manusa aceea cu care colectezi si legumele/fructele. Dai o data cu manusa pe el si se curatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu curetele frecat sicu solutiede curatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. big grinbig grinbig grin cum se curata porcul altui vecin la barn buddy?:S:S:S

| clofu a răspuns:

SARACUL ANIMAL...cu peria de sarma.sau du-l la spalatorie, sau pune gaina pe el sa ii ciuguleasca jegullaughing))))

| anna_2075 a răspuns:

Cu manu stiua

| gabytsza a răspuns:

Dai pe recolteaza pe manu stiua aia sh dai click pe el sh se curata