| n0name2013 a întrebat:

Cum se dezvirgineaza la baiat. funda

Răspuns Câştigător
| alien134340 a răspuns:

Pierderea virginitatii

In principiu, se zice ca pierderea virginitatii inseamna ruperea atzei odata cu prima penetrare. Dar ata se poate rupe si la masturbare sau in timpul unei erectii matinale mai puternice. Asta in functie de cat este de subtire.

Uneori insa ata nu se rupe de la primul contact: de exemplu cand se foloseste prezervativ, cand lubrifierea vaginului si a penisului este abundenta, cand nu exista o diferenta mare de dimensiuni intre orificiul vaginului si circumferinta penisului. Mai mult, exista baieti la care ata nu se va rupe niciodata pentru ca tesutul fraului este mai elastic decat la altii si se poate intinde.

Un baiat care a avut contact sexual poate considera ca si-a pierdut virginitatea chiar daca fraul preputului este intact sau doar partial rupt. Deci daca credeti ca trebuie sa evitati prezervativul ca sa va dezvirginati aflati ca nu e asa. De ce? Pentru ca pierderea virginitatii inseamna mai degraba sa ai primul contact sexual decat sa ti se rupa ata. De aceea daca un baiat va incerca sa-si rupa singur ata prin masturbare va constata ulterior ca nu se simte ca si cand si-a pierdut virginitatea.

7 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

OARE CUM? Ghiceste.

| mariass a răspuns:

Momentul cand i se rupe ata. Atunci baiatul este cinsiderat dezvirginat. Dar dureaza ceva pana cand i se rupe. Dupa mai multe contacte sexuale.

| musculo a răspuns:

Depinde ce inclinatii are baiatul si in ce loc vrea sa se dezvirgineze

| clicksnap a răspuns:

La baiat se dezvirgineaza de obicei pe unde se apuca. la fata, doar in pat sub paturica... cand o sa aiba un sens corect intrebarea, atunci poate o sa primesti si-un raspuns...

| cucos a răspuns:

Prin sex

| Necrophilia a răspuns:

Ii bagi mana in fund.

| rakuuu a răspuns:

Cand se dezvirgineaza il pisca i se umfla capu p*** si nu poate sa si-o bele**ca ca il doare vreo 2 zilewinking atunci e dezvirginatwinking