| inconstientu a întrebat:

Se intampla ceva cand se dezvirgineaza un baiat? Adica se schimba ceva la el?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Nimic nu se intampla. Ce sa se intample?
Eventual sa curga sange cand se rupe ata.Dar cum aia se poate rupe in ani de zile sau deloc....ma rezum la nimic.Nu se schimba nimic.

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Atitudinea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde de varsta. daca are 14 15 ani se crede barbat, dar tot pispalac e.

| Vektor a răspuns:

Unii devin mai plini de sine de zici ca s-a intamplat ceva spectaculos.iar altii duc un trai normal. happy

| Alisse a răspuns:

Probabil nimic, ce ar trebui sa se intample minuni?

| inconstientu explică (pentru Alisse):

Nu ma dar la fete cand se dezvirgineaza se intampla ceva... la baieti nu se schimba nimic intrebam?

| mahmy97 a răspuns:

Atunci intrebarea vine, te masturbezi pentru prima data dupa aia mai esti virgin sau nu?

| Twinkky a răspuns:

Apetitul