| ady960 a întrebat:

Funda cum se dezvirgineaza la baiat.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Facand sex.
Incepand cu data primului contact sexual,inceteaza sa se mai numeasca virgin,cast,pur,etc.
Daca te referi la ruperea frenului (a atei),te anunt ca nu are nici o relevanta daca e rupt sau nu, exista barbati casatoriti, care au si copii si traiesc intreaga viata fara sa-l aiba rupt, avand o viata sexuala normala si fiziologica.
Nu mai pleca urechea la barfele de cartier, ruperea sau nu a frenului nu are nici o legatura cu virginitatea unui baiat.

5 răspunsuri:
| onik91 a răspuns:

" Funda cum se dezvirgineaza la baiat." Desfaci funda laughing))

suntserios
| suntserios a răspuns:

O bagi unde trebuie sa o bagi si gata

| mihai69 a răspuns:

Adică vrei să dezvirginezi un băiat? Da' el vrea?

| Fernando9Torres a răspuns:

Pai "la baiat" se dezvirgineaza numai "la fotbal"!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Baieti se dezirvirginez la primul contact sexual big grin