| SmEkHeRuL2012 a întrebat:

Cum se dezvirgineaza un baiat?

10 răspunsuri:
| Rotciv a răspuns:

La baieti nu e ca la fete! Nu curge nimic, nu se rupe nimic.Mai sunt speculatii ca se rupe (ata) care sustine preputul, dar sunt doar bancuri.

| dulkica a răspuns:

Face sex...i se rupe ata (varful preputului)

| Orte95 a răspuns (pentru dulkica):

Nu e obligatoriu sa se rupa ata... mai ales daca te protejezi e mai dificil

| dulkica a răspuns (pentru Orte95):

Da adevarat...sunt cazuri in care nu se rupe

| radugolgolut a răspuns:

Deci cu un asa nume(SmEkHeRuL2012)sa pui o asemenea intrebare, un baiat ii imposibil sa se dezvirgineze.

| Heather2001 a răspuns:

Foarte simplu. vrei sa iti arat?laughingrolling on the floor

| heinekeen94 a răspuns:

Exact ca o fata big grin happy

| carmen13 a răspuns:

Facand sex laughing

| SmEkHeRuL2012 explică:

Fraerilor nu eu am pus intrebarea ci fretemiu mai mic co eu stiu deja ca am si facut laughing

| St3fan97 a răspuns (pentru SmEkHeRuL2012):

Normal,,,,,,,,,,, nu pentru mine ...pentru un prietenrolling on the floor) in cazul taw fratithu