| bibi5 a întrebat:

Cum se explica asta?
buna! eu si prietenul am facut dragoste acum cateva sapatamani, eu fiind virgina.am 15 ani, iar el 22.nu mi-a curs sange deloc si nici nu am simtit o durere foarte mare. iubitul meu a mai avut multe relatii inainte, iar el avand experienta mi-a spus ca a simtit ca nu am fost virgina si sunt ca o fata care si-ar fi inceput viata sexuala de ceva timp(aproximativ 1 an). cum e posibil asa ceva? mentionez ca nu m.am masturbat...astept raspunsul.multumesc!

Răspuns Câştigător
| seawolf a răspuns:

Stii ca prietenul tau ar putea sta cativa ani numai bine sa-si exerseze experienta pe la jilava pe acolo?
Cum aia mea sa ai 22 ani si sa te culci cu o fata de 15 ani.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla ca unele fete sa nu simta acea durere, sunt mai multe cazuri! Se pare ca el inca n-a auzit de aiaoh go on Si tu nu te gandesti ca ai doar 15 ani? Poate face puscarie daca se aflawinking

| morenaRox a răspuns:

Buna happy Faptul ca nu ti-a curs sange nu inseamna ca nu ai fost virgina, ci doar ca ai himenul elastic, din cauza asta...prietenul tau ar trebui sa stie, daca nu explica-i tu :*

| morenaRox a răspuns:

Totusi trebuia sa te bucuri de copilarie ca de la 18 ani incolo o sa ai tot timpul din lume sa o faci, mi se pare cam devreme, parerea mea, fiecare face cum vrea si ce vrea, dar sa stie sa-si asume anumite responsabilitati tongue in fine nu te judec.

| morenaRox a răspuns:

Totusi trebuia sa te bucuri de copilarie ca de la 18 ani incolo o sa ai tot timpul din lume sa o faci,mi se pare cam devreme, parerea mea,fiecare face cum vrea si ce vrea, dar sa stie sa-si asume anumite responsabilitati tongue in fine nu te judec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aceiasi varsta cu mine si eu nici macar nu am avut un prieten pana acum... thinking
Sarind peste asta, pe tine te-a derajat faptul ca ti-a spus ca nu esti virgina, desi esti? Daca da, atunci nu ai decat sa-l iei deoparte si sa-i spui ca esti virgina si ca nici tu nu credeai ca nu te va durea sau ca nu o sa-ti curga sange. Explica-i ca la experienta lui, ar trebui sa stie ca nu toate fetele sunt la fel din punct de vedere sexual si ca aceasta experienta ar trebui sa-l faca un barbat.
Nu inteleg, totusi, de ce ai acceptat tu sa te culci cu el? Unde ati facut-o?