| papusica21 a întrebat:

Cum se fac opturile? big grin am asa o idee dar trebuie sa stiu niste detalii mai concrete de la cunascatori laughing in filme se fac multe chestii dar nu stiu exact treaba cu opturile

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Miscarile ce se adopta/folosesc in cazul fanteziilor sexuale printre care se poate include si miscarea fundului/bazinului in vederea realizarii 8-urilor ti le vei insusi tu insuti pe parcursul intretinerii actelor sexuale, pe baza incercarilor repetate, mai mult sau mai putin corecte la inceput. Orice noua figura/fantezie sexuala se invata si insuseste in timp prin incercari repetate. Succes.

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

E foarte simplu, incearca sa copiezi ceea ce vezi si sa simti! Altfel, pune-te pe si incearca... Ce-i asa de greu?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Asa mai mot-a-mot : Cum stai peste el, iti duci bazinul in sus i partea stanga, iil muti catre dreapta si in lasi in jos-stanga iar cand esti jos muti jos-dreapta. No big deal. Antrenamentul e mama invataturii. Spor la treaba!