| 123shadow123 a întrebat:

Vreau si eu o idee pentru 8 martie. Eu am 3 femei pe care trebuie sa le impresionez: mama mea,matusa si bunica. In fiecare an le-am fact ceva impresionant cu poze,cu versuri, dar anul acesta chiar nu mai am nicio idee. Ma gandeam sa le duc la film, dar nu prea este ceva emotionant..mai ales ca nici nu stiu ce filme ruleaza vineri. Nu stiu, voi aveti vreo idee? Fara cadouri materiale..parfumuri,bijuterii si chestii de genul acesta.

2 răspunsuri:
| Smiling a răspuns:

Cumpara niste fimo(plastelina care o incalzesti in mana si dupa ce o modelezi o bagi la cuptor si se face tare ca plasticul) si fa o brosa sau ceva inimioara din fimo.happy...Fimo gasesti si pe internet si si in magazine de toate culorile. Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| ioanais a răspuns:

Gasesti aici idei pentru fiecare dintre ele, in functie de stilul de viata: sportiva, business, cool, pentru bunici
http://www.cuidei.ro/category/moda/8-martie/